نتایج جستجو برای عبارت :

چه بگویم که نگفتنم به !

امیر عباس گلاب مقصر
دانلود آهنگ جدید سخته اگه نتونی حرف دلت رو بگی از هنرمند امیر عباس گلاب به نام مقصر با متن دو کیفیت Mp3 320 و پخش آنلاین 128 در رسانه جاز موزیک
Download New Music Amir Abbas Golab Moghaser With Text And Direct Links In jazmusic
متن آهنگ مقصر از امیر عباس گلاب کامل
سخته اگه نتونی حرف دلت رو بگی
به اون که عاشقونه دلواپس فردات بوده
سخته اگه بتونی به آسونی رد بشی
از اون که بودنش همیشه خواب و رویات بودم
کاشکی میشد بگم بمون نگفتم نموندنت واسه نگفتنم بود
مقصر اصلیه قصه
نه سری هست و نه صدایی ! 
انگار در اینجا  خاک مرده پاشیدند . نه کسی می آید و نه کسی می رود . نکند سال ها از مراسم ترحیم من گذشته و من بی خبرم.  شاید اصلا زندگی نکرده ام . ریه هایم رنگ هوا را له خود دیده اند ؟ چشم هایم غیر از چهار دیواری تنهایی چیز دیگری دیده است؟ 
شاید من در اعماق زمینم در اوج آسمان به دنبال خود می گردم ؟ 

پ.ن: 
برم دکتر حالم خیلی بد شده . این وقت روز که زمان هذیان گفتن نیست . 
تب دارم.  چشمام سیاهی میره . نکنه باید دخیل ببندم ؟ اصلا به ک
گاهی باید بگی ،گاهی هم نباید بگی .
باید بگی چون گفته های قبلیت فقط سوتفاهم بوده .باید بگی تا بشویی از زندگی خودت و دیگری گرد و غبارِ بدبختی را .باید بگویی تا زیبا تر شود دنیا .تا خطر کنی .باید حرف هایی را زد .

گاهی نباید بگویی .گاهی همان موقعی است که حرف هایت هیچ نتیجه ای در شنونده اش ندارد یا از آن بدتر وقتی دیگر نمی خواهد حرف هایت را بشنود .حتی اگر جملاتت با زیباترین مفاهیم ِ انسانی آغشته شده باشد .

برزخ زندگی آن جاست که نمی دانی که حرفی که د
دوستش داشتم. ولی هیچ وقت بهش نگفتم، 7 سال پیش با هم آشنا شدیم. 7 سال تمام توی زندگیم بود. جلو چشمام بود، میدیدمش، حرف میزدیم، تلفن میزدیم، ولی بهش نگفتم، نتونستم بگم. 
هیچ علامتی نشون نمیداد که بفهمم منو میخواد یا نه، هیچ حرکتی، هیچ رفتاری، نه مستقیم نه غیر مستقیم، نه حتی نشونه ای، منتها باهام خیلی مهربون بود، خیلی حرفم رو گوش میداد، بین همه احترام خاصی واسه من قائل بود، دختر خوبی بود، ناز بود، خوش رفتار بود، همیشه میخندید، خنده روی لباش بود،

دل شکستن هنر نمی باشد!! 
سه ماهه وب زدم ، بلکه چهار ماه. 
الان کاربر عطسه! چندمین کاربریست که حذف وب میکنه. 
کاری نکنید که همه همدیگر را تحریم کنند و خفقان ایجاد شود! 
بجای اینکه از همدیگر مواظب کنید ، پشتیبانی کنید! ادب و احترام ایجاد کنید! و.... 
بهتره سکوت کنم. چیزی نگویم بهتره. 
« چه گویم! که از نگفتنم بهترست! زبان در دهان پاسبان سرست! 
                                      گر بگویم زبان سوزد! گر نگویم! مغز استخوان سوزد! » 
نظر خود بنویسید. 
الان ما ه

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها