نتایج جستجو برای عبارت :

ناموزون و نامتوازن

یک بار غش می کنی، ضعف می کنی میری دکتر و دکتر جان آزمایشات را تجویز می کنه چه تجویز کردنی  !  
. اول دخیل می بندی بعد میری ازمایش بدی فشارتو میگیرن .حالا   تو این  هاگیر واگیر ،فشار رفته رو بیست، پایین نمیاد . نمی دونی چه گلی به سرت بگیری . می فهمی دخیل را یه جای اشتباه بستی .  به جایی می رسی که ترجیح میدی  شخصا ملک الموت  رو صدا  کنی   . قرار ملاقات میذاری .اگه وقتی داشته باشه یا نه نمی دونم . اما از اونجایی که مرام داره خودش نمیاد  ولی بالاخره دکت
یک‌چیزی که هست اینه که من همین الان نیاز دارم با یکی حرف بزنم که فقط گوش کنه و به من حق بده، یک جوری که فکر کنم واقعا دقیق و حساب‌شده داره می‌گه.
و اوه بله عزیزم. مشاورهای ناموزون مرکز مشاوره شاید فقط به همین درد می‌خورن... فکرش رو بکن! تا حداقل یک ماه دیگه نمی‌تونم برم اون‌جا و قطعا دیوونه می‌شم اگه نرم پیششون! :|

+به پست قبل توجه لازم رو به عمل بیارید لطفا:) 
فشار بانک‌ها بر بانک مرکزی برای کاهش کارمزدتراکنش‌های شاپرکی تازگی ندارد و در سال‌های اخیر بانک‌ها بارها نسبت به بالا بودن هزینه رسوب پول ناشی ازتراکنش‌های شاپرکی در سیستم بانکی اعتراض داشته‌اند. بر این اساس ریسک کاهش کارمزد برای شرکت‌های PSP به فضای کنونی مرتبط نمی‌شود. بانک‌ها به هزینه‌های بالای رسوب در سیستم بانکی در سال‌های اخیر اشاره کرده و این بخش از فعالیت خود را زیان‌ده عنوان کرده‌اند.
ادامه مطلب
اگر 170 سانتی متر هم برف در کشور عزیزمان بنشیند باز هم اسمش رحمت و نعمت است(شاید هم عصمت)،کودکان وسط بلوار های شهر بازی میکنند و مردم که تا فرق سر در برف هستند با روی گشاده و لبخند گشاد،نان بربری در دست به کانون گرم خانواده برمیگردند و کشاورزان در مزارع از شدت خوشحالی به حرکات موزون و ناموزون می افتند !! یک خبرنگار را هم میفرستند وسط شهر،در حالی که با میخ به زمین کوبیده اندش که باد او را نبرد گزارش بگیرد که : همه چی آرومه ! 
ادامه مطلب
-----------------------------------------------------------------
یکی از مهم ‌ترین دلایل عدم توسعه و رشد صنعت #گردشگری در ایران نامتوازن بودن سفرها می باشد. صاحب نظران صنعت گردشگری معتقدند مادامی که نگاه ها به تاسیسات گردشگری علمی نشود، شاهد رشد واقعی در این صنعت نخواهیم بود. سفرها در ایران به صورت نامتوازن توزیع می شود و به همین دلیل در ۱۵ روز تعطیلات نوروزی و تا حدودی در ۳ ماهه #تابستان با حجم بالایی از #سفر روبرو می شویم در حالی که در مابقی روزهای سال کاملا با رکود گرد
بسم الله

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ
خدا اراده کرد و آغاز کرد، خدا قلم را اختیار کرد و آغاز کرد، قلم این شگفت آفریده خداوند که اسرار نهان را به جهان می آورد. گاهی می بایست دوباره آغاز کرد و به خیال تقلید قلم اختیار کرد تا آنگونه رقم زد که او می خواهد.
قلم زدن را دوست دارم، هر چند چون نوجوانی مبتدی با نگاشته های ناموزون و عجیب و پر غلط، اصلا اینکار را خدا به ما آموخته تا گاهی که از خودی خود بیگانه می شویم آینه خودش را از آن اعماق وجو
کریستف نه تنها با گفتگو ، بلکه با سکوت و حتی با نگاه خود در دیگران اثر می گذاشت . بعضی انسانهای نیک نفس با صفای درونی خود فضای اطرافشان را روشن می سازند . کریستف نیز روشنایی قلب و روح خود را در اطراف می پراکند و این روشنایی مثل حرارت جانبخش بهار ، حتی از دیوارها و درهای بسته ی خانه ها می گذشت و در دل و جان کسانی که اندوه تنهایی و ناتوانی آزارشان می داد تاثیر می گذاشت و راستی که انسانها چه قدر می توانند در همدیگر تاثیر بگذارند . هم کسی که اثر می گذا

امید زیادی ندارم اما مشتاق دیدارم .

پسا کرونا فیلم علمی تخیلی یا ژانر وحشت یا درام ؟!

نمیدانم !
اما از دوران حال ...
فیلم بسیار بدساخت و زشت در ژانر دلهره . مثل شهربازی های ایران ! 
نمی دانی از دلهره ی ارتفاع دچار تهوع شده ای یا از ترس شکست جوش و پاره شدن تسمه و هزار کوفت غیراستاندارد دیگر !

خود ویروس مهیب و بی رحم و سمج یک طرف ؛ اوضاع بلبشو و قمر در عقرب و ناموزون و ناهماهنگ و کلا وضعیت خراب اندر خراب اندر خراب و ...مکان جغرافیایی هم یک طرف .

ا
1-    مقدمهدر سال های اخیر کیفیت توان تحویل شده به مصرف کنندگان توجه زیادی را به خود جلب کرده است. در ریز شبکه ها که شامل بارها، تولید حاصل از منابع متداول و تجدید پذیر و ادوات ذخیره انرژی (ES) هستند، وجود بارهای غیر خطی می تواند منجر به آلودگی هارمونیکی در ولتاژهای شین دیگر اعضای ریز شبکه شود. این مسأله می تواند منجر به اثرات نامطلوبی مانند گرما، گشتاورهای توالی منفی و عملکرد نادرست ادوات حفاظتی شود. اگر برخی اعضای ریز شبکه نسبت به هارمونیک ه
آره . این انتخاب خودم بود تا حرف ندارم چیزی نگم یا وقتی دستم درد میکنه نارسا ننویسم‌. فکرا رو میزنم کنار، پنجره رو میکشم به چپ تا هوا بیاد .لپتاپ رو باز میکنم. مقاله ی ۴۴ ام :«اختلال ناهماهنگی رشد» که میگه: «هماهنگی حرکتی ضعیف در کودکان  از سالهای قبل از ۱۹۳۷ مورد توجه قرار گرفته بود و...» سال ۱۹۳۷... اگه تو آلمان بودم شغلم چی بود؟ تازه چند سال سایه ی سیاه و شوم جنگ از زندگیم دور شده بود، یه شِف بی حوصله بودم که تو یه رستوران  که بعد اون همه دریدن و
بلیچینگ دندان
بلیچینگ
دندان درمانی است که توسط “ژل های سفید کننده دندان” انجام می شود. با
قرار گرفتن این ژلهای مخصوص روی دندانها، زردی دندان از بین رفته و می توان
رنگ دندانها رو حداقل ۲-۳ درجه روشن تر نمود.

ایمپلنت دندان
ایمپلنت
دندان ایمپلنت یک ساختار مصنوعی برای جایگزینی دندان و ریشه دندان است که
به عنوان بخشی از عمل‌های دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و با هدف جایگزین
کردن دندان از دست رفته انجام می‌شود.

اصلاح طرح لبخند
اصلاح
طرح لبخن
برای آن شبی که دلم نمی خواست به انتها برسد،برای تمام چراغ های روشن شهر،برای راننده ای که صدای موسیقی ناموزون عاشقانه اش کلافه ام کرده بود.برای همان یک جمله تو:رسیدیم؟چه زود!
ما یک ساعت در مسیر بودیم...
برای همه آن لحظات ...بشنویم؟

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت
*توهین ممنوع*
  سوره_اسراء آیه ۵۳
 وَ قُل لِعبادی یَقوُلوا الَّتی هِیَ اَحسَنُ اِنَّ الشَّیطانَ یَنزَغُ بَینَهُم اِنَّ الشَّیطانَ کانَ لِلانسانِ عَدُوّا مُبینا
و به بندگانم بگو سخنی گویند که نیکوتر است، چرا که شیطان(با سخنان ناموزون) میان آنان فتنه و فساد می‌کند. همانا شیطان همواره برای انسان، دشمنی آشکار بوده است.
 تفسیر_و_توضیح
این آیه روش برخورد و صحبت با مخالفان را بیان می‌کند. چرا که هر اندازه دین و منطق اسلام قوی باشد ولی رفتار صحیح
فیلم سینمایی Us (ما)
کارگردان: Jordan Peele
نویسنده: Jordan Peele
بازیگران: Lupita Nyong’o, Winston Duke, Elisabeth Moss
خلاصه داستان: یک مادر و پدر فرزندان خود را به خانه‎ی ساحلی می‌برند تا اوقات خوب و خوشی را در آنجا سپری کنند. اما با آمادن عده‎‎ای غربیه‎ی مرموز ، آرامش آنها تبدیل به تنش می‌شود و…
«برو بیرون» (Get Out) یکی از فیلم‌های ترسناک دهه‌ی گذشته بود که بیشترین میزان بحث‌ها و صحبت‌ها درباره‌ی آن انجام شد و این مسئله کارگردان فیلم یعنی «جردن پیل» را به مرکز ت
فیلم سینمایی Us (ما)
کارگردان: Jordan Peele
نویسنده: Jordan Peele
بازیگران: Lupita Nyong’o, Winston Duke, Elisabeth Moss
خلاصه داستان: یک مادر و پدر فرزندان خود را به خانه‎ی ساحلی می‌برند تا اوقات خوب و خوشی را در آنجا سپری کنند. اما با آمادن عده‎‎ای غربیه‎ی مرموز ، آرامش آنها تبدیل به تنش می‌شود و…
«برو بیرون» (Get Out) یکی از فیلم‌های ترسناک دهه‌ی گذشته بود که بیشترین میزان بحث‌ها و صحبت‌ها درباره‌ی آن انجام شد و این مسئله کارگردان فیلم یعنی «جردن پیل» را به مرکز ت
سلام چیهیرو 
وقتی تصمیم گرفتم یه شخصیت واسه نامه م انتخاب کنم، فقط تو اومدی تو ذهنم. کلی فیلم تو ذهنمه اما تو تاثیرگذارترین شخصیت دوران کودکی من بودی. یادمه وقتی کوچیک بودم و برادرم رفت خدمت سربازی دستگاه دی وی دی و تلویزیونی که تو اتاقش بود موقتا به من رسید و من با ذوق هر هفته یه دی وی دی می خریدم و انقدر نگاه می کردم تا دستگاه هنگ کنه و مادرم نصفه شب با داد مجبورم کنه مشقامو بنویسم. اوایل طرفدار فیلم های باربی بودم و دنیای پرزرق و برقشون... وق
همه داستان از آنجایی شروع شد که جادوی تبسم نگاه آسمانیت دل زمینی مرا لرزاند، نگاهم به لب هایت دوخته شده بود که شاید حرفی بزنی، و مرا از این برزخ گفتن و نگفتن رها کنی، اما تو نیز سکوت را انتخاب کردی، سکوتی که جای مرهم، زخمی بود بر تن رنجور و قلب تیپا خورده ام. نمی دانم در کدامین غروب دلگیر پاییز، در اندیشه چشمانت فنجای چای ام سرد شد، نمی دانم در کدامین سحرگاه سرد زمستان دلسرد از دنیا و آدم هایش دیگر دلگرم نشدم به وعده بهار و اردی بهشت. یادت نمی آ
هزینه کاشت ابرو مهمترین دغدغه افرادی است که تمایل به انجام کاشت ابرو دارند. این افراد به اجبار مجبور هستند که از روش هایی مختلف تاتو استفاده کنند تا ابروی خود را برای صورت خود متناسب نمایند. اما در این میان انجام انواع تاتو معایب و عوارضی دارد که باعث می شود سلامتی فرد به خط بی افتد. اما شایعاتی که درباره هزینه کاشت ابرو وجود دارد باعث می شود افراد ترجیح دهند ابروی خود را با روش های مختلف تاتو زیبا نمایند. روش هایی مانند فیبروز، میکرونیدلین
حالا چهل سالم شده. دقیقا دو ماه به چهل و یک سالگی ام مانده و پشت میز آشپزخانه نشسته ام. تازه ناخن هایم را لاک زده ام. لاک قرمز. مدت هاست که لاک قرمز نزده ام. زمانی که دانشجو بودم، لاک قرمز زیاد میزدم. گاهی دستهایم را در جیبهایم قایم میکردم و با احتیاط تمام از جلوی میز حراست عبور میکردم. حالا که لاک قرمز برایم مجاز است، تمایل چندانی بهش ندارم. انگار میل غریبانه ای نسبت به تمام چیزهای ممنوعه و خطوط قرمز در انسان شعله می کشد و به محض محو شدن خط قرمز،
1398/09/07
امروز رو به عنوان آخرینش ثبت میکنم ...
آخرین بازی گوشی هام ...
امروز نگاه گردم و گفتم:
" دیگه از همتون خسته شدم "
راستم گفتم .
میخوام دوباره برم تو دنیایی که فقط خودمم ...
میخوام خودم باشم و خودم و خودم ...
تمام سلولهام از بیرحمی درد میکنن ...
خستم 
دوست دارم تموم شه این بازی و کثیف
برم و دیگه نبینمشون ...
سرم!
داره میترکه
کاش هیچوقت من وجود نداشتم !
کاش...

تا زمانی که جهان را قفسم می دانم
هر کجا پر بزنم طوطی بازرگانم

گریه ام باعث خرسندی دنیاست چو
بر لب پرتگاهی نشسته بودیم، منظره روبرویش همین است که در عکس پیداست. چای بود و سیگار و هوایی که هیچ از پاکی و پیراستگی کم نداشت... اما یک عکس چه قدر از حجم پیش رو همراه با حس های پیچیده و در هم رفته را نشان می دهد؟ عکس چه قدر از ترس یا دلهره یا شعف و حس سبکی را نشان می دهد؟ و چه قدر راحت و سخت  است دیدن منظره از پشت یک لنز شیشه ایی و هم حس شدن با کسی که با عرقریزان خود را رسانده به آنجا که این منظره بی هیچ واسطه پیش رویش پهن شود؟

تزئین خانه با استفاده از چوب و آینه‌ به عنوان دیوارپوش کار بسیار ساده‌ای است. دیوار خانه شما درست شبیه به یک بوم نقاشی است و شما با استفاده از ایده پردازی می‌توانید آثار بسیار زیبایی را بر روی آن خلق کنید. به‌ عنوان‌ مثال قسمتی از اتاق که دیواری بزرگی دارد را در نظر بگیرید. از برش‌های چوب که با استفاده از آینه طراحی و ساخته‌ شده است، به‌ صورت نامنظم برای شکل دادن به فضا استفاده کنید. بسته به سلیقه خود می‌توانید در لابه‌لای این برش‌های چ
دیروز درمورد آدمهایی گفتم که هم ازشون لذت می برم هم ازشون متنفرم. امروز دقت کردم این دقیقن حس من به تموم آدمها و اشیا اطرافمه. وقتی بهم لذت و حس خوب هدیه می کنند بابت این تنفر احساس بی انصافی و نامردی می کنم، یجورایی قدرنشناسی من رو می رسونه. چون وقتی بهش فکر می کنم اگه به یکی خوبی کنم و ته دلش، دوست داشته باشه آخرین باری باشه که منو می بینه به شدت عصبانی میشم، حس می کنم این آدم لیاقت خوبی نداره و چیزی در دنیا جز تنهایی شایسته او نیست... 
وقتی بید

دیدی ای دل که غم عشق دگربار چه کرد
چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد
آه از آن نرگس جادو که چه بازی انگیخت

آه از آن مست که با مردم هشیار چه کرد

اشک من رنگ شفق یافت ز بی‌مهری یار

طالع بی‌شفقت بین که در این کار چه کرد

برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر

وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

ساقیا جام می‌ام ده که نگارنده غیب

نیست معلوم که در پرده اسرار چه کرد

آن که پرنقش زد این دایره مینایی

کس ندانست که در گردش پرگار چه کرد

فکر عشق آتش غم در دل ح

دیدی ای دل که غم عشق دگربار چه کرد
چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد
آه از آن نرگس جادو که چه بازی انگیخت

آه از آن مست که با مردم هشیار چه کرد

اشک من رنگ شفق یافت ز بی‌مهری یار

طالع بی‌شفقت بین که در این کار چه کرد

برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر

وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

ساقیا جام می‌ام ده که نگارنده غیب

نیست معلوم که در پرده اسرار چه کرد

آن که پرنقش زد این دایره مینایی

کس ندانست که در گردش پرگار چه کرد

فکر عشق آتش غم در دل ح
عباس نورزائی
رویکردها ناشی از اعتقادات و ارزش‌های یک ملت و یا سازمان به‌شمار می‌آیند. اینکه به روستا و
کشاورزان به عنوان یک بنگاه اقتصادی صرف نگاه شود یا روستا را به عنوان یک مرکز
زندگی تعدادی انسان و کشاورزان را نیز به عنوان انسان ببینیم، آن نکته‌ی مورد نظر من
در این یادداشت است.
برهمین محور،
در آن سال‌های پر از اخلاص جهادسازندگی، یکی از مباحثی که با فردی از مدیران بودجه
در همین استان داشتم، نشأت‌گرفته از همین نوع نگاه بود.
من اصرار
داش
میان تیرماه، یک روز گرم خسته و پرعطش داخل اتاق می شوم. لیوان لبریزی که با خود آورده ام محکم گرفته می نشینم. از فرط تشنگی، همه اش را یک سره می نوشم. دست دراز می کنم و آرام بالای تاقچه می گذارم و وقتی مطمئن شدم محکم جا گرفته، آسوده به پشتی لم می دهم.
چشمانم کم کم از تاری آفتاب دیدگی در می آید. کودک همسایه یک گوشه نشسته، روی کف اتاق قطعات دومینو می چیند. با دستان کوچکش یک قطعه را برمی دارد و پشت دیگری می گذارد. دستانش گاهی تکان اضافی می خورند ولی او ب
تو اوضاع ناموزون اخیر فضای این وبلاگ ناخواسته رنگ سیاسی گرفته، چیزی که من مشتاقش نیستم. گفتم با گذاشتن یه آهنگ تلطیفش کنم.
فکر کنم همه این آهنگ پیانو معروف رو حداقل یک بار شنیده باشن و ریچارد کلایدرمن رو بشناسن. با توجه به شهرت این آهنگ، اکثراً فکر می‌کنن نوشته خود کلایدرمن هست که نیست. من در بچگی از آهنگ‌های این نوازنده خسته شده بودم چون بابا از طرف‌دارانش بود و ما مدام آهنگ‌هاش رو می‌شنیدیم. اما در این بین، روح‌نوازترین آهنگ همین بود.
ب
مراسم هنوز شروع نشده بود. دلم آشوب بود. ترکیبی از صداهای مختلف در فضا، صدایی شبیه آهنگ فیلم های ترسناک ایجاد کرده بود تا جوی معنوی و دوست داشتنی.  باورم نمی شد پچ پچ کردن صد و چند نفر بتواند این قدر آزار دهنده باشد. سعی می کردم تمرکزم را از صدا به سمت افکار دیگر جهت بدهم ولی موفق نمی شدم. چند بار تصمیم گرفتم فرار را بر قرار ترجیح دهم، علاقه ام به هم نوا شدن با ندبه خوانان اولین جمعه سال اجازه نمی داد.
در همین کشمکش ها بودم که فرشته مثل گلوله ای آت
نیهیلیست
کسی است که عقیده دارد، هیچ چیز معنی ندارد و هر کاری مجاز است. اما سارتر عقیده داشت
زندگی باید معنایی داشته باشد. ولی خود ماییم که به زندگی معنا می دهیم. وجود داشتن
به معنای آفریدن زندگی خود است.
یوستین گردر
این که
چیزی نیست تازه اصلش مونده ، من وقتی فهمیدم داروین موحد بود تازه فهمیدم که خیلی
چیزها هست که باید بدونم ولی
وداع
با رقص
توضیحات:وداع
یعنی خداحافظی – برای پذیرش مفاهیم جدید باید با مفاهیم
کهنه خداحافظی کرد.
خدا خودش
گفته اگر
با خود وعده کرده بودم پاییز امسال هم به آنجا بروم. باغی ست پر از دار و درخت. درخت های قشنگی که نام شان را نمی دانم اما پاییز که می رسد عجیب دل می برند.
سال گذشته، اوایل پاییز پس از آن بیماری سخت، وقتی مرگ را پشت سر گذاشتم. زندگی بار دیگر مرا در آغوش گرفت. ضعف حاصل از بیماری ناتوانم کرده بود. باید دوباره سر پا می شدم. باید توان از دست رفته ام را باز می جستم. با قدم های کوتاه، سلانه سلانه تا آنجا رفتم. گام هایم سست و بی رمق بود. خس خس، ریتمی ناموزون به ن
گزارش دومینو2
دوشنبه 20آبان98
دومین جلسه دورهمی استارت آپی دومینو با حضور مهندس علی اکبر از بنیان گذاران استارت آپ آرت مارت و مدیر استودیو باباعلی برگزار شد .
ایشان درتشریح استارت آپ آرت مارت( که درنهایت به تعطیلی انجامید) عوامل مهمی را برای حضار جلسه شرح دادند که عدم رعایت آنها ممکن است به شکست هر استارت آپی بینجامد.
آرت مارت استارت آپی با موضوع خریدوفروش کالاها وآثارهنری بود که ازسال 92 شروع به فعالیت کرد و درنهایت باشکست مواجه شد.
از مهمتری
با خود وعده کرده بودم پاییز امسال هم به آنجا بروم. باغی ست پر از دار و درخت. درخت های قشنگی که نام شان را نمی دانم اما پاییز که می رسد عجیب دل می برند.
سال گذشته، اوایل پاییز پس از آن بیماری سخت وقتی از بستر مرگ برخاستم یا بهتر است بگویم از چنگال مرگ رهایی یافتم. زندگی بار دیگر در آغوش م گرفت. ضعف حاصل از بیماری ناتوان م کرده بود. باید دوباره سر پا می شدم. باید توان از دست رفته ام را باز می جستم. با قدم های کوتاه، سلانه سلانه تا آنجا رفتم. گام ها م سس
سال گذشته، اوایل پاییز پس از آن بیماری سخت، وقتی مرگ را پشت سر گذاشتم. زندگی بار دیگر مرا در آغوش گرفت. ضعف حاصل از بیماری ناتوانم کرده بود. باید دوباره سر پا می شدم. باید توان از دست رفته ام را باز می جستم. با قدم های کوتاه، سلانه سلانه تا آنجا رفتم. گام هایم سست و بی رمق بود. خس خس، ریتمی ناموزون به ن
شیخی به زن فاحشه گفتا مستی
هر لحظه به دام دگری پا بستی
گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم
اما تو چنان که می نمایی هستی
خیام
دیشب نزدیکای صبح، حدودا ساعت چهار و نیم بود که با صدای زنگ از خواب پریدم. سعی کردم دوباره بخوابم که بعد از چند دقیقه دوباره صدای زنگ شروع شد و این مسخره بازی تا ساعت پنج و نیم که دادم دراومد ادامه داشت...
مادری عادت داره شب ها تو گوشیش واسه نماز صبح آلارم با صداهای نابهنجار برای اطمینان از بیدار شدن میگذاره، عادت داشت گوشیشو کنارش

پاورپوینت دریافت بصری و توجه در معماری
پاورپوینت بسیار عالی و کامل از دریافت بصری وتوجه در معماری در30 اسلاید قابل ویرایش و آماده جهت ارائه در کنفرانس
مشخصات فایل

تعداد صفحات
30

حجم
3 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری

توضیحات کامل
پاورپوینت دریافت بصری و توجه در معماری

قوانین بصری
پیش از ایجاد طرح توسعه ی موزه ی هنری  برن  اتلیه ای در نزدیکی دفتر اداری موزه سربراورد که عبارت بود از مکانی تجربی برای ازمون سیستم نور دهی طبیعی
هنوز مى توانم بخندم وقتى مرا دهه هفتادى مجردى می بینند که قابلیت معرفى به آقایى براى ازدواج را دارم!
هنوز مى توانم بخندم وقتى اندکى پس از طلوع خورشید در میان میدانى، در میان خیابانى، در انبوه جمعیت رهگذر مى ایستم و بازى بچه گربه اى با مادر خویش را تماشا مى کنم.
هنوز مى توانم بخندم وقتى خدمه ى میانسال اداره سر انتخاب شیرینى از جعبه ى تعارفى اش، سربه سرم مى گذارد.
اما،
 خاطرات رنجورکوتاه مدت حضورش همچنان دردى عمیق در سینه ام به جاى گذاشته که تم
آنچه که در مورد جراحی بینی باید بدانید
بینی به عنوان عضوی در مرکز صورت علاوه بر ایفای نقش کلیدی در تناسب اجزای صورت، به عنوان اندام تنفسی نیز عضو مهمی برای بدن به شمار می آید. جراحی بینی عملی است برای تغییر شکل بینی که از آن می توان برای بزرگ کردن بینی،کوچک کردن بینی، برداشتن قوز بینی، عمل بینی گوشتی، جراحی انحراف بینی، عمل بینی استخوانی، پلیپ بینی، کوچک کردن سوراخ های بینی، تغییر زاویه بینی نسبت به لب بالا و اصلاح عیوب دیگر بینی بهره جست.ج
15 آوریل 2020
قربانت گردم، برای من بی مفهوم جلوه میکند تا از امور روزمره ام برای تو بنویسم. چون با احتساب کار و کاسبی که دارم، تمام روز را در این فکرم که جیبم خالی نشود و از پشت خنجر نخورم. تمام روز را در این فکرم که شکست نخورم. همانطور که امروز از صبح تا همین الان که این سطور را مینویسم، با هزار آدم هفت خط و شارلاتان سرو کله زده ام. افسوس! اما خبر خوبی که برایت دارم این است که امورم به زودی اصلاح میشود، کارها خوب پیش میرود و همه چیز سر جایش اتفاق می
سال گذشته، اوایل پاییز پس از آن بیماری سخت وقتی از بستر مرگ برخاستم یا بهتر است بگویم از چنگال مرگ رهایی یافتم. زندگی بار دیگر در آغوش م گرفت. ضعف حاصل از بیماری ناتوان م کرده بود. باید دوباره سر پا می شدم. باید توان از دست رفته ام را باز می جستم. با قدم های کوتاه، سلانه سلانه تا آنجا رفتم. گام ها م سس
سال گذشته، اوایل پاییز پس از آن بیماری سخت، وقتی از بستر مرگ برخاستم یا بهتر است بگویم از چنگال مرگ رهایی یافتم. زندگی بار دیگر مرا در آغوش گرفت. ضعف حاصل از بیماری ناتوانم کرده بود. باید دوباره سر پا می شدم. باید توان از دست رفته ام را باز می جستم. با قدم های کوتاه، سلانه سلانه تا آنجا رفتم. گام هایم

حالت های مختلف ابرو در در چهره افراد با تفاوت های زیادی مواجه هستند .هر فردی فرم ابروی منحصر به فرد خود را دارد و فرم خاصی نیز با چهره او در تناسب است . اگر ظاهر ابروها مطابق با سلیقه شما نباشند یا دلتان بخواهد ظاهر آن را تغییر دهید می توانید از روش های مختلف فرم دادن به ابرو استفاده کنید . اصلاح ابرو از قدیمی ترین و پر طرفدار ترین روش هایی است که نظم آن را افزایش داده و باعث می شود زیبایی خاصی در ناحیه ابرو ها به وجود بیاید . زیبایی ابرو تحت تاث
گروتسک Grotesque
تبارشناسی واژه
واژه‌ی گروتسک (grotesk)
از واژه‌ی ایتالیاییِِ grottesco و واژه‌ی لاتینِ grottesca
به معنی «مغاک» می‌آید، چون به نوع ویژه‌ای از تزییناتِ داخل مغاک‌هایی
که قیصرهای روم می‌ساختند، ارجاع می‌دهد.
این تزیینات نقاشی‌های دیواری ۳۲۰۰۰ سال پیش، آمیزه‌ای از انسان- حیوان و گیاهان و موجودات افسانه‌ای و دوجنسه
را به نمایش می‌گذاشتند. این واژه ابتدا در اواخر قرن پانزدهم، در عصر رنسانس، در تاریخ
هنر پا به عرصه‌ی وجود می‌گذارد تا
 اهمیت کاشی کاری در تهران :

اهمیت  کار کاشی‌کار و سرامیک کار در تهران   و تاثیر آن در کیفیت و زیبایی ساختمان برای همه مشخص است. در این مقاله قصد داریم به مطالب مهمی در همین زمینه همچون : کاشی و انواع کاشی ،  ابزارهای کاشی کاری ، مراحل کاشی‌کاری ، تفاوت کاشی و سرامیک ، قیمت کاشی کاری ساختمان ، انتخاب کاشی ، انواع مصالح و ملات کاشی‌کاری ، اصول کاشی‌کاری و… بپردازیم. قابل‌ذکر است که ما در مجموعه کاراباما بهترین و باتجربه‌ترین استادهای کا
قیمت مبل تک نفره اسپرت
امروزه مبل تک نفره اسپرت در بسیاری از دکوراسیون داخلی منازل از محصولات محبوب به شمار می رود. در این میان قیمت مبل تک نفره اسپرت، همواره مدنظر مصرف کنندگان این مدل مبلمان قرار می گیرد. قیمت مبل تک نفره اسپرت متناسب با نوع، طرح، جنس و روکش های بکار رفته در ساختار این محصولات متنوع و متفاوت می باشد. مبل های تک نفره از آنجایی که فضایی اختصاصی و نوعی حریم شخصی را در اختیار افراد قرار می دهند، از طرفداران بیشماری برخوردار می
انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود. کلهم اجمعین کمتر از انگشتان دو دست، تعدادی صندلی خبرگان به دلیل فوت بعضی اعضا خالی شده است که در اتفاقی عجیب، سیصد و یک نفر برای پر کردن این کرسی ها داوطلب شده اند.
این موضوع را هم می شود از دریچه ای مثبت نگریست و هم از زاویه ای منفی.
بعد مثبت قضیه این است که میزان قابل توجهی از دانش آموختگان حوزه در خود توانایی علمی و سیاسی لازم را برای احراز کرسی عضویت خبرگ
طراحی و ساخت طلا و جواهرات خاص 09121137452 سالار پورایمانی – ما زیباترین و خاصترین انگشترهای مردانه را برای شما می سازیم. سنگ های الماس با تراش برلیان اصل دارای شناسنامه و فاکتور – تحویل کارها 5 تا 10 روز کاری زمان خواهد برد. همچنین تمامی سفارشات طراحی و ساخت انگشتر طلای مردانه (ساده و جواهر) پذیرفته می شود. تحویل حضوری و ارسال با پست هم انجام می شود. شما عزیزان می توانید به صورت آنلاین و حضوری اقدام به ثبت سفارش نمایید. هزینه ارسال به خارج از کشور ا
طراحی و ساخت طلا و جواهرات خاص 09121137452 سالار پورایمانی – ما زیباترین و خاصترین انگشترهای مردانه را برای شما می سازیم. سنگ های الماس با تراش برلیان اصل دارای شناسنامه و فاکتور – تحویل کارها 5 تا 10 روز کاری زمان خواهد برد. همچنین تمامی سفارشات طراحی و ساخت انگشتر طلای مردانه (ساده و جواهر) پذیرفته می شود. تحویل حضوری و ارسال با پست هم انجام می شود. شما عزیزان می توانید به صورت آنلاین و حضوری اقدام به ثبت سفارش نمایید. هزینه ارسال به خارج از کشور ا
داشتن لبخندی زیبا یکی از ویژگی‌هایی است که امروزه طرفدارن بسیاری دارد. تاثرگذارترین عامل برای داشتن لبخندی زیبا زیبایی دندان‌ها است. اما برخی از افراد به علت داشتن دندان‌های بد شکل و ناموزون از داشتن لبخندی زیبا محروم هستند. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در حیطه‌ی دندانپزشکی برای رفع این مشکل روش‌های زیادی وجود دارد که می‌توانند زیبایی را به لبخند شما بازگردانند.
یکی از راه‌هایی که به داشتن دندان‌هایی زیبا و نهایتا لبخندی زیبا
‌با اوج‌گیری قدرت نفوذ و محبوبیت صنعت فیلمسازی در آمریکا در قالب تولیدات هالیوود، بازیگران نخستین کسانی بودند که به سلبریتی یا همان فرد مشهورِ مورد توجه تبدیل شدند. ما شاید در صنعت و یا علم از غرب بسیار عقب باشیم اما از تقلید فرهنگی، کم که نه، بلکه بیشتر هم داریم.

شیوع سلبریتی-محوری و توجه ناموزون به زندگی هنری و شخصی افراد مشهور، اعم از بازیگر و یا خواننده و فوتبالیست، از دوران پهلوی دوم در #ایران با انتشار نشریات زرد آغاز شد. باتوجه به
معلّمِ
جان، آقای عبدی، سلام!
فارسی
شیرین است و با شما شیرینتر. آدم، سر کلاس شما دل‌زده نمی‌شود. شما حرف‌های مارا
می‌شنوید، با صبوری به پرسش‌های ما پاسخ می‌دهید و شعرها و متن‌ها را با نوای خوش
برای ما می‌خوانید. سخت‌گیر هستید و در عین حال، خوش‌خنده و خوشرو. در کار خود
آنقدر تعهد دارید که من به یاد ندارم سر کلاس درس، حتی یکبار حواستان پرت شده‌باشد
یا گوشی‌به‌دست، فرو رفته‌باشید توی لاک خودتان. از اینها که بگذریم، آنچه شما را
برای من یگا
یک. نارضایتی این حقیر از کارکرد عدالت در کشور به دلیل آنکه این ارزش والا باید گوهر بی‌همتا بر تارک نظام جمهوری اسلامی باشد و هنوز نیست، نباید به این معنی گرفته شود که برای استقرار عدالت کار انجام نگرفته است. واقعیّت آن است که دستاوردهای مبارزه با بی‌عدالتی در این چهار دهه، با هیچ دوره‌ی دیگر گذشته قابل مقایسه نیست.
دو. اگر بی‌توجّهی به شعارهای انقلاب و غفلت از جریان انقلابی در برهه‌هایی از تاریخ چهل‌ساله نمی‌بود -که متأسّفانه بود و خسا
معرفی اجمالی
در سال 1392 بود که شرکت سایپا یکی از سدان های شهری خود را با نام 132 معرفی کرد. این خودرو در واقع نسخه فیس لیفت شده تیبا بود که بعدها با نام ساینا مشهور شد. ساینا در سال 1395 به عنوان نسل جدید تیبا که تفاوت چندانی هم با تیبا نداشت وارد بازار شد و نمونه های دستی و اتوماتیک آن در تیپ های SE  و SX در بازار موجود هستند که از نظر پیشرانه با یکدیگر یکسان ولی تجهیزات و امکانات متفاوتی دارند. در ادامه‌ به بررسی خودرو سایپا ساینا SX خواهیم پرداخت.
ن
لکنت زبان و تعاریف و انواع آن با رویکردهای درمانی مختلف
قبل از هرچیزی باید تعریف روانی را بلد باشیم تا پی به ناروانی ببریم.
روانی: به معنای روانی دربیان صداها،هجاها،کلمات وعبارات درطول گفتار میگویند
ناروانی طبیعی:گفتاری که مرکب از تکرار های ساده ی بخشی از کلمه یا کل کلمه، تکرار عبارات، کشیده گویی آهنگین، بازگویی اصلاحی و میانپراکنی واکه ها درجریان گفتار است. و دراکثر کودکان درمحدوده ی سنی یک و نیم تا 6 سالگی(اوجش در۲الی سه و نیم سالگی) قابل
لکنت زبان و تعاریف و انواع آن با رویکردهای درمانی مختلف
قبل از هرچیزی باید تعریف روانی را بلد باشیم تا پی به ناروانی ببریم.
روانی: به معنای روانی دربیان صداها،هجاها،کلمات وعبارات درطول گفتار میگویند
ناروانی طبیعی:گفتاری که مرکب از تکرار های ساده ی بخشی از کلمه یا کل کلمه، تکرار عبارات، کشیده گویی آهنگین، بازگویی اصلاحی و میانپراکنی واکه ها درجریان گفتار است. و دراکثر کودکان درمحدوده ی سنی یک و نیم تا 6 سالگی(اوجش در۲الی سه و نیم سالگی) قابل
همه‌ی دنیا را می‌توان در یک جعبه‌ی ذوزنقه‌‌ای چوبی به قاعده‌ی نود و ارتفاع حدود سی سانت جای‌ داد، دنیای جادویی یک ساز. من و همه‌ی فکرها و آرزوهایم براحتی می‌توانیم از سوراخ گرد دیوار جلویی واردش شویم. کافی است جستی بزنم، دستم را قلاب کنم به لبه‌ی سوراخ، بعد آن دست دیگرم، فرز خودم را بالا بکشم و بالاخره مخفیانه و مدل شخصیت‌های کارتن‌های ژاپنی از آن طرف دیوار فرود بیایم روی زمین. بعد با خیال راحت آنجا برای خودم زندگی میکنم و قدم میزنم و
۱٫ رنگ‌های اولیه و ثانویه که در چرخه رنگ در کنار هم قرار گرفته‌اند، در ترکیب هم با یکدیگر هم‌خوانی دارند مثلا آبی با بنفش و سبز هماهنگی دارد و زرد با قرمز و نارنجی. این رنگ‌ها می‌توانند با هم ترکیب شوند اما از نظر بصری، نور یکدیگر را به‌شدت کاهش می‌دهند. ست کردن این رنگ‌ها خوب است ولی چندان چشمگیر نیست.
۲٫ به رنگ‌های اولیه و ثانویه‌ای که در چرخه رنگ مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند، رنگ‌های مکمل گفته می‌شود مثلا بنفش از ترکیب قرمز و آبی به

معمولا آرایش کردن در میان بانوان از محبوبیت خاصی برخوردار است و اکثر خانم‌ها به انجام این کار می پردازند تا اعتماد به نفس بالاتری داشته باشند و ظاهرشان زیباتر و آراسته تر از همیشه به نظر بیاید . هر خانمی دوست دارد بهترین لوازم آرایشی را تهیه کند و به بهترین شکل ممکن آرایش نماید . برخی از افراد برای انجام آرایش های حرفه ای به آرایشگر مراجعه می‌کنند سالن های آرایشی اگرچه می تواند بهترین طرح را برای ما ایجاد کنند اما نیاز به صرف وقت و هزینه ز
فرافکنی
بسیاری از عدم تعادل‌ها و اضطراب‌های ناشی از آن در فرد، بدلیل وجود آن دسته از پردازش‌های ذهنی (در بعد درونی) و نمودهای شخصیتی (در بعد بیرونی) است که قابل پذیرش و هضم منطقی نیستند. این پردازش‌های ذهنی یا نمودهای شخصیتی از آن جهت توسط شعور آگاه مردود شناخته می‌شوند که یا متناسب با نیازهای درونی فرد نیستند و یا نمی‌توانند الزامات محیط را رعایت کنند. فرض کنید فردی تمایلی درونی به دروغگویی دارد ولی این پردازش ذهنی که در شخصیت وی نمود پی
گُندله یعنی گلوله‌های تولیدشده از نرمه
سنگ‌آهن و سایر مواد افزودنی که نخست خام و سپس پخته‌شده و سخت می‌شود، و
برای احیا به روش سنتی تولید آهن در کوره بلند و یا روش‌های متعدد احیای مستقیم به کار می‌رود.
کنسانتره محصول کارخانه کانه آرائی است و
به‌صورت کانه‌های آهن دانه‌ریزی است که به شکل فیزیکی قابل‌مصرف نیستند،
این نرمه‌ها، تراوایی گاز را در بار کوره بلند به‌صورت ناموزون کاهش
می‌دهند و عملکرد کوره بلند را مختل می‌کنند و همین‌طو
یه وقتایی آدم یادش میره برای طولانی مدت خودش رو توی آینه نگاه کنه! یادش میره چه شکلی بوده! یادش میره بره دنبال چین و چروکا بگرده، دنبال جوشا یاخالای قدیمی و جدید...
 گاهی آدم یادش میره نگاه کنه ببینه چقدر تغییر کرده ...یه روزی یهو یه بچه چشمش رو باز میکنه میبینه یه جای بلند وایساده، از اون بالا کفشایی که پاشه رو میبینه  که چقدر ازش دورن همون اول به خیال بچه گانش خطور میکنه که بابا لنگ دراز شدم ! اما زودتر از اونکه انتظارش رو داشته باشه توی کتابای
موضوع: یک برش از زندگی خود، در نیم‌قرن پیش
به خود که می‌آیم، در میان گذر عریض و طویلی ایستاده‌ام، و نمی‌دانم به چه نگاه می‌کنم، و به چه فکر می‌کردم. خط دیدم روی درخت چنار پیر و بزرگ و تنهایی مانده که هنوز در مقابل برگ‌ریزان پاییز1، به سختی مقاومت می‌کند. دست در جیب به راهم ادامه می‌دهم، و در ذهن، درگیر آنکه به چه می‌اندیشیدم، و چه کار می‌خواستم بکنم. ای لعنت به پاییز امسال، که همه چیزش گنگ کننده است. عطر و رنگ و حالش، همگی، هوش و فکر و مغز
طرح لبخند چیست؟
آیا تا به حال به لبخند خود توجه کرده اید که چگونه بر روی صورت شما نقش می بندد؟ آیا به نظر شما لبخند شما متناسب و زیبا است و مشکلی در آن وجود ندارد؟ همه ما هنگام لبخند زدن، دندان هایمان مشخص می شود. به زبان ساده طرح لبخند یعنی داشتن دندان هایی زیبا و سالم است که موقع لبخند زدن نمایان می شود. از این رو اگر دندان هایی نامرتب، خراب و بد رنگ داشته باشیم طرح لبخند ما زیبا نخواهد شد و این باعث تاثیرات بدی در روابط ما خواهد داشت و طی مرور
نگاهی به وضع موجود صنعت ساختمان در ایران

متأسفانه علیرغم وجود کارشناسان و متخصصان زبده و مجرب در ایران و توانایی بالقوه ساخت و ساز مدرن و صنعتی شده ،
ولی به علت عوامل مختلف ، ساخت و ساز پایدار انجام نمی شود:
عدم وجود ضمانت اجرایی قوانین موجود ساخت و ساز .
عدم وجود نظارت کامل و جدی و کنترل شده بر احداثات علیرغم اینکه متولیان زیادی برای این کار وجود دارند از جمله:
نظام مهندسی ساختمان ، شهرداری ها ، سازمان برنامه و بودجه ، مرکز تحقیقات ساختمان
باسمه تعالی

((  دردنامه ترانزیت ))
مدیران محترم شرکت های حمل و نقل بین المللی
سلام علیکم
          احتراماً بررسی ها ، مطالعه کتب قوانین و آیین نامه های مسلط بر امر حمل و نقل بین المللی به ویژه در موضوع ترانزیت و نیز تعدد بی حد و حصر آن به روشنی حکایت از آن دارد که در پس پرده این عزمی جدی برای به چالش کشیدن بنگاه های اقتصادی فعال در این بخش برای ایجاد موانع جدی و حذف آن در کشور دارد . دوایر موجود و مدعیان مبارزه با قاچاق کالا و ارز نفس کشیدن در هوا
عادت های اشتباه رانندگی
وقتی صحبت از مراقبت خودرو می شود همه ی ما یاد تغییر منظم روغن ماشین،چک کردن باتری خودرو ، بررسی تایر ها و ... می افتیم. این نکات بسیار مهم هستند و روی افزایش طول عمر مفید خودرو تاثیر می گذارند ولی علاوه بر این موارد نحوه رانندگی هم در این قضیه بسیار موثر می باشد.
ما در این مقاله قصد داریم تعدادی از اشتباهات رانندگان را در هنگام رانندگی مطرح کنیم تا با ترک این عادات اشتباه طول عمر خودرو افزایش و تعداد دفعات تعمیر و تعویض
همه تقریباً می دانیم که در این چند سال چه اتفاقاتی پشت سر هم رخ داده است. اما خلاصه اش تقریباً این است:
یک پوپولیست دیوانه در امریکا رأی آورده و یک سند بین المللی قدرتمند را با اتکای به صرفاً قدرت اقتصادی و لابی گری اش، باطل کرده و حتی اعتبار سیاسی خود را هم فدای آن کرده است. مدام ایران را تهدید کرده و نهایتاً تنش ها را به مرحله ای رسانده که با حرکات رفت و برگشتی از ایران بازی بد بگیرد و داور مسابقه را خبر نماید.
امریکا پایگاه های حشد الشعبی و ک
مجتبی کاویان
همه تقریباً می دانیم که در این چند سال چه اتفاقاتی پشت سر هم رخ داده است. اما خلاصه اش تقریباً این است:
یک پوپولیست دیوانه در امریکا رأی آورده و یک سند بین المللی قدرتمند را با اتکای به صرفاً قدرت اقتصادی و لابی گری اش، باطل کرده و حتی اعتبار سیاسی خود را هم فدای آن کرده است. مدام ایران را تهدید کرده و نهایتاً تنش ها را به مرحله ای رسانده که با حرکات رفت و برگشتی از ایران بازی بد بگیرد و داور مسابقه را خبر نماید.
امریکا پایگاه های ح
بعد از وقفه نسبتا طولانی! بعد از یه پرش عجیب از ۱۷سالگی نچسب به ۱۸ سالگی جالب:)
خیلی وقت بود با تولدم بزرگ نشده بودم...حس جالبیه!

"هیوده" برای من یه غول بود! برای منی که هنوز بچه بودم، زیادی بزرگ بود! من هر اتفاق و اسم و قضیه ای رو با یه رنگ خاص و یه عبارت ریاضی تو ذهنم می سازم. مثلن اگه یه آدمی برام خیلی گوگولی و دوست داشتنی باشه یه ترکیبی از قدرمطلق یا جزء صحیح با یه سری عددای پر شمارنده (72 یا 36 یا 24 و ...) براش میچینم و یه رنگ زرد غلیییظ که حال آدمو جا
من دو روز آخر پاییز امسال را به زیباترین حالت ممکن خودش گذراندم.یعنی بهترین چیزی بود که امکان بودن داشت.خوشحالم که صبح پنجشنبه نرفتم کافه تا چیزی بنوشم و چرت بگویم و چرت بشنوم.شاید اگر چند ماه پیش می گفتند با سر می رفتم،اما حالا در کافه ها نفسم می گیرد.معذبم از اینکه باید تر و تمیز بنشینم سر میز و با آداب چیزی بخورم یا بنوشم.معمولا هم زودتر از بقیه حساب چیزی که سفارش داده ام را می رسم و بعد زل میزنم به آدم های توی کافه و معذبشان می کنم!پس ماندم خ
 تنها چیزی که اطلاعاتی درباره عرضه و تقاضا ارائه می‌دهد، نمودار عمق بازار است. عمق بازار، اطلاعاتی درباره قیمت‌هایی که معامله گران به‌صورت هم‌زمان مایل به خریدوفروش یک ارز خاص هستند را نشان می‌دهد. به عبارتی نشان دهنده عرضه وتقاضاست.
عمق بازار چیست؟
نمودار عمق، نمایش سفارش‌های خریدوفروش یک دارایی خاص یا رمز ارزها با قیمت‌های مختلف است. این نمودار عرضه و تقاضا را نشان داده تا دقیقا مقدار دارایی که می‌توان در یک نقطه خاص به فروش رساند
معرفی لگراند
اجازه بدهید کمی با شرکت معظم لگراند آشنا شویم. این شرکت در بدو تاسیس یعنی 1904 با تحولات بازار سازگاری داشته است. با نگرشی اجمالی می توان دریافت که چگونه یک کارگاه تولید پرسلن به صاحب سبکی جهانی در زیرساختهای دیجیتال و الکتریکیساختمانها تبدیل شده است. امروزه ، شرکت لگراند از تحولات تکنولوژی حمایت می کند.لگراند از طراحی، نصب و رابط کاربری گرفته تا سیستم های ساختمانی، راه حل های با ارزش افزوده بالا را برای ساختمان های تجاری ، مسک
معرفی لگراند
اجازه بدهید کمی با شرکت معظم لگراند آشنا شویم. این شرکت در بدو تاسیس یعنی 1904 با تحولات بازار سازگاری داشته است. با نگرشی اجمالی می توان دریافت که چگونه یک کارگاه تولید پرسلن به صاحب سبکی جهانی در زیرساختهای دیجیتال و الکتریکیساختمانها تبدیل شده است. امروزه ، شرکت لگراند از تحولات تکنولوژی حمایت می کند.لگراند از طراحی، نصب و رابط کاربری گرفته تا سیستم های ساختمانی، راه حل های با ارزش افزوده بالا را برای ساختمان های تجاری ، مسک
معرفی لگراند
معرفی لگراند
معرفی لگراند

برای مرتب کردن ابرو ها شاید شما نیز دوست داشته باشید شکل دخترانه و ساده ای را برای آن ها ایجاد کنید ‌. وقت گذاشتن در سالن های آرایشی برای مدت های زیادی برخی اوقات می‌تواند برای افراد خوشایند باشد و گاهی اوقات نیز نمی‌تواند رضایت کامل آن ها را جلب نماید . مثلا برخی از آرایشگرها ابروهای بسیار نازکی را به ما تحویل می‌دهند که خب مسلما چنین ظاهری باعث افزایش سن ظاهری ما شده و برای ما خوشایند نخواهد بود . روش های ساده ای وجود دارند که می توان در
رنگ شناسی
یکی از اصول مهم در ست کردن لباس، روانشناسی رنگهاست.
رنگ های اولیه و ثانویه که در چرخه رنگ در کنار هم قرار گرفته اند، در ترکیب با همدیگر همخوانی دارند. به دایره ی رنگ زیر نگاهی بیندازید. مثلا آبی با بنفش و سبز هماهنگی دارد و زرد با قرمز و نارنجی.
این رنگ ها می توانند با هم ترکیب شوند اما از نظر بصری نور یکدیگر را بشدت کاهش می دهند.ست کردن این رنگ ها خوب است ولی چندان چشمگیر نیست.
به رنگ‌های اولیه و ثانویه‌ای که در چرخه رنگ مقابل یکدیگر
چرا شعر دفاع مقدس مسیری جداگانه از شعر جنگ است؟
هادی عیار
نه اینکه میدان ادبی ایران دچار تغییر نشد. شد، اما به دست تازه‌شاعرهایی که بی دو زانو نشستن در محضر استاد خود بر کرسی تدریس نشستند و حکم دادند. حضور نداشتن اختیاری یا اجباری قاطبه شاعران مطرح کشور در دهه شصت، بلندگو را به دست جوانانی با استعداد اما گسسته از زنجیره طبیعی شعر فارسی داد. به عبارتی دیگر شاعران مطرح این دوران نه می‌خواستند و نه می‌توانستند بر شانه‌های گذشتگان خود قرار بگ
از  آنجا  که  مشکل  آفات  و  شرور  و  حوادث  ناگوار  و  ناخوشایند  براى  بسیارى  از  مطالعه  کنندگان  بحث  خداشناسى   وتوحیدى  مشکل  قابل   لحظه  اى  ،است  باز  هم   ناچاریم  بحث  و  تحلیل  دیگرى  روى  این مسئله  داشته  باشیم  و  فلسفه  هایى   راکه  درباره  شرور  و  آفات  گفتیم  ادامه دهیم.   *  *  *    5-  مشکلات  و  فراز  و  نشیب  ها   به زندگى  روح  مى  دهد  شاید  درک  این  مسئله  براى  بعضى  مشکل  باشد  که  مواهب  و  نعمت  ها  اگر  مستمر
ترمز یکی از اصلی ترین و مهمترین سیستم ها در هر وسیله نقلیه ای است و نیازمند  نگهداری درست و سرویس به موقع و رفع مشکلات آن در سریع ترین زمان ممکن است.زیرا هر گونه نقصی در این سیستم به صورت مستقیم با جان سرنشینان در ارتباط می باشد.در این نوشتار سعی بر بررسی و ارائه راه حل برخی مشکلات متداول در این سیستم داریم.
SANYO DIGITAL CAMERA
وجود حالت اسفنجی و احساس نرمی بیش از حد زمان فشردن پدال ترمز :
این حالت زمانی به وجود می آید که هوا در سیستم ترمز وجود داشته باش
شنیدن

«ظهور علائم ارگانیک و محرک، اموری فرعی نیستند بلکه بررسی آن‌ها جزء لاینفک مطالعه‌ی هیجانات و عواطف است. هنگامی که عاطفه‌ای مانند ترس را تحلیل می‌کنیم چه می‌یابیم؟ نخست و پیش از هرچیز تغییراتی در گردش خون، انقباض رگ‌های خونی، شدیدتر شدن ضربان قلب و سطحی و تند شدن تنفس مشهودند. احساس ترس، آگاهی به همین حالاتِ فیزیولوژیک است، چه در حالِ رخ‌دادنشان و چه پس از آن که رخ داده‌اند. اگر بکوشیم با نوعی آزمایش ذهنی همه علائم جسمانی را از
به نام نامی او
ساخته شده توسط اندرو نیکول و با بازی جاستین تیمبرلیک،اماندا سایفر و کیلین مورفی است.اگر ژانر این فیلم را در ویکی پدیا ببینید نوشته شده فیلم علمی تخیلی و اکشن اره تو نگاه اول هیچ چیز به غیر از یک فیلم با جنگولک بازی های هالیوودی دیده می شه که سعی داره تو گیشه بفروشه همین.اما مثل این می مونه که هری پاتر یک فیلم تخیلی بدونید یا ارباب حلقه ها رو فیلم تاریخی محسوب کنید یا تلقین رو فقط گرایشات یک ذهن بدونید.اجازه بدید تا شما رو با خودم
مجموعه رنگی مناسب برای نقاشی منزل
شاید شما دوست داشته باشید که در هر اتاق یک طرح به سبک متفاوت را رقم بزنید که
البته اشکالی هم ندارد ، ولی اغلب افراد علاقه مند به سبک و سیاق واحدی هستند.
در این بخش سه طرح گوناگون را عرضه می داریم که ممکن است مورد توجه شما نیز واقع شوند.
بهره گیری از طبیعت
می توانید با الهام و بهره‌گیری از رنگ هایی که در طبیعت زنده یافت می شوند، اتاق نشیمنی
سرشار از احساس ، نیرو و طراوت فراهم آورید. رنگ سبز یافت شده در میوه های
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

[Language of the
Quran-Arabic]
[Persian]  
[Russian]   [English]  [Dutch]  
[French]   [German]   [Hindi] 
[Chinese]   [Japanese]   [Spanish]  
[Albanian]   [Tatar]  [Uyghur]    [Somali]  
[Italian]

سورة الاسراء
- الجزء الخامس عشر
Al-Isra
- Juz 15

[Language of the
Quran-Arabic]
وَقُل لِّعِبَادِی
یَقُولُوا الَّتِی هِیَ أَحْسَنُ ۚ إِنَّ الشَّیْطَانَ یَنزَغُ بَیْنَهُمْ ۚ إِنَّ الشَّیْطَانَ کَانَ لِلْإِنسَانِ عَدُوًّا مُّبِینًا ٥٣

[Persian]
به
بندگانم بگو: «سخنی بگویند که بهترین باشد! چر
دکان اینترنتی ساک ورزشی هایپرجیم دخل زمینه فروش ساک ورزشی فعالیت دارد و با دیدن الگو های دمادم ساک ورزشی سر این دکان می توانید خرید ساک ورزشی موقع نظرتان را به قصد صورت نویس حضوری یا حتی غیر حضوری اجرا دهید. قیمت ساک ورزشی رزق سوپر اینترنتی هایپرجیم بسیار منصفانه داخل راء ی عبوس شده است و با دیدن انواع ساک ورزشی درب این سوپر و سایت بلوا می توانید بهترین خرید ساک ورزشی با بهترین قیمت را خبرگی کنید. قیمت یک کوله پشتی پیاده روی و راهپیمایی با مو
معرفی لگراند
اجازه بدهید کمی با شرکت معظم لگراند آشنا شویم. این شرکت در بدو تاسیس یعنی 1904 با تحولات بازار سازگاری داشته است. با نگرشی اجمالی می توان دریافت که چگونه یک کارگاه تولید پرسلن به صاحب سبکی جهانی در زیرساخت های دیجیتال و الکتریکی ساختمان ها تبدیل شده است. امروزه ، شرکت لگراند از تحولات تکنولوژی حمایت می کند. لگراند از طراحی، نصب و رابط کاربری گرفته تا سیستم های ساختمانی، راه حل های با ارزش افزوده بالا را برای ساختمان های تجاری ، مس
علائم شما به پدهای ترمز جدید احتیاج دارد
چندین شاخص وجود دارد که به شما امکان می دهد تا لنت های ترمز خود را بررسی کنید تا ببینید که آیا آنها به تعویض نیاز دارند:
فشردن سر و صدا هنگام رانندگی که هنگام فشار دادن ترمزها به طور موقت از بین می رود: این می تواند یک علامت هشدار دهنده از نشانگر سایش در مورد ضخامت پدهای شما باشد.
صدا در هنگام ترمز: این می تواند نشان دهد که لبه فلزی پد شما در حال مالش روتورهای شما است.
صدا در هنگام ترمز: این می تواند نشان د
دیگر خرید از نمایشگاه سالانه ی کتاب تهران معنایی ندارد. گشتن های چند ساعته بر کف سنگ مرمر مصلای تهران برای خریدن کتاب فقط فرسودن پاهاست. تنه خوردن های پی در پی در شلوغی آدم ها فقط خسته کردن جسم است. تخفیف های 10 درصدی و 20 درصدی ناشرها دیگر در تمام طول سال به لطف سایت های فروش کتاب در دسترس است.  ولی راستش لذت لیست کتاب جور کردن هنوز پابرجاست. این که بجوری ببینی کی کتاب چاپ کرده. ببینی کدام کتاب ها ارزش دارند که تا سال دیگر به خواندن شان فکر کنی. ای
طراحی سایت مثل دیجی کالا
اصولاً مشتریانی که برای طراحی سایت به شرکت نونگار پردازش مراجعه می کنند را می توان به چند دسته تقسیم نمود. تعداد کمی به صورت کامل و با جزئیات می دانند چه چیزی می خواهند و با اصول طراحی سایت و اِلمان های آن آشنایی دارند و ایده های نو و جدیدی را می خواهند. برخی نیز بدون هیچ تحقیق قبلی وارد شده و از کارشناسان شرکت طراحی سایت نونگار پردازش می خواهند با توجه به تجربه خود و مطابق با حوزه کاری آنها یک سایت را برای آنها طراحی
 تحقق وحدت ملی با انتخابات آزاد و رقابتی
 فدائیان اسلام؛ مبارزانی آرمان‌گرا برای تحقق احکام الهی
 برجام در وضعیتی نامتوازن‌
 کتاب باز هم سوالی دارید؟
 الگوهای اسلامی، باب ذائقه ایرانی
 کتاب خوزستان پشت خاکریز سیلاب
 درباره همایون خرم
 کتاب اصفهان از نگاهی دیگر
 کتاب «تانیش»
 کتاب عشق‌بازی به سبک ماهی‌ها
 دانشگاه‌ها ۱۰۰ هزار پایان‌نامه و پروپوزال در ایراندک ثبت کردند
 اختصاص ۹۲۸۵ مجوز جذب هیأت علمی برای وزارتخانه‌های علوم و بهدا
 تحقق وحدت ملی با انتخابات آزاد و رقابتی
 فدائیان اسلام؛ مبارزانی آرمان‌گرا برای تحقق احکام الهی
 برجام در وضعیتی نامتوازن‌
 کتاب باز هم سوالی دارید؟
 الگوهای اسلامی، باب ذائقه ایرانی
 کتاب خوزستان پشت خاکریز سیلاب
 درباره همایون خرم
 کتاب اصفهان از نگاهی دیگر
 کتاب «تانیش»
 کتاب عشق‌بازی به سبک ماهی‌ها
 دانشگاه‌ها ۱۰۰ هزار پایان‌نامه و پروپوزال در ایراندک ثبت کردند
 اختصاص ۹۲۸۵ مجوز جذب هیأت علمی برای وزارتخانه‌های علوم و بهدا
آموزش روش تاپسیس در اکسل
در این قسمت می خواهیم روش تاپسیس در اکسل را به شما آموزش دهیم. تکنیک TOPSIS یکی از معروف ترین تکنیک های تصمیم گیری چند شاخصه هست که در واقع می توانیم بگوییم بعد از AHP و ANP معروف ترین رویکرد تصمیم گیری چند شاخصه است. این تکنیک پایه خیلی از تکنیک های دیگر است که بعد از TOPSIS توسعه پیدا کرده­اند.
تاپسیس چیست؟
تاریخچه: تکنیک اولویت بندی بر اساس شباهت به راه حل ایده آل (TOPSIS) یک تکنیک تجزیه و تحلیل تصمیم گیری چند معیار است، که در ابت
... گاهی بیهوا مبتلا میشوی بهزخمهای اجباری... دردهایی که برای درمانشان نداری هیچ و هیچ اصراری ... تنهایی عادت تنت میشود طوری که دیگر از کسی نمیخواهی امدادی... گاهی میشود که  خوشی با کابوس های تکراری ... با چشمهای کبود روز بعدش وسوگواریهای انکاری... گاهی شاید سربازی شوی قداریکه باید زند سرها را کراری  همان گاهی که خاور میانه از دور و نزدیک بالاخص جدا میشود با سیم های خار داری... همان گاهی کهانفجار پشت انفجار رخ می دهد وپیش می آید موقعیتی اضطراری ... م
ا نقد و بررسی فیلم The call of the wild ، یکی از آثار قابل توجه امسال همراه بازی رایانه باشید.
فیلمی به کارگردانی «کریس ساندرز». بعد از تماشای فیلم The call of the wild کمی متعجب بودم؛ از این جهت که با خود تمام فیلم‌های بد و بسیار ضعیف این چند سال را مرور می‌کردم و در نهایت به دو فیلمی می‌رسیدم که در همین دو سال ساخته شده و هر دو برای من فیلم‌های تقریبا خوبی هستند. دو فیلم Togo و همین آوای وحشِ کریس ساندرز. اما آن تعجب از اینجا نشأت می‌گرفت که هردوی این آثار با
تاثیر رنگها در پزشکی چیست؟ رنگ درمانی چیست؟
بررسی تاثیر رنگها در پزشکی و بیماری ها  - رنگ درمانی و رفع بیماریها
انسان امروزی درک کرده است که هرآنچه در وجودش به صورت بیماری ظاهر می شود، درمان آن نیز باز از درونش مقدور و میسر گردیده است. انسان امروزی در کنار یافته ها در کنار یافته ها و کشفیات علم پزشکی و از طرفی درک واقعیات وجودی خود در برابر افق وسیع قرار گرفته که هر لحظه برای رسیدن به موهبات آن تلاش می کند و باور داریم که انسان در سالهای آینده
تاثیر رنگها در پزشکی چیست؟ رنگ درمانی چیست؟
بررسی تاثیر رنگها در پزشکی و بیماری ها  - رنگ درمانی و رفع بیماریها
انسان امروزی درک کرده است که هرآنچه در وجودش به صورت بیماری ظاهر می شود، درمان آن نیز باز از درونش مقدور و میسر گردیده است. انسان امروزی در کنار یافته ها در کنار یافته ها و کشفیات علم پزشکی و از طرفی درک واقعیات وجودی خود در برابر افق وسیع قرار گرفته که هر لحظه برای رسیدن به موهبات آن تلاش می کند و باور داریم که انسان در سالهای آینده
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت

1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش -  دریافت کد

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله ۱۹۹| مذاکره با آمریکا قطعا منتفی است
 برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
دریافت «خط حزب‌الله» نسخه‌ی مطالعه | دریافت نسخه‌ی چاپ

اقتصاد بدون نفت
امام
در میان پروژه های جالب توجه که سونی برای دنیای Spidey محور خود برنامه ریزی کرده است: یک وسیله نقلیه انفرادی که با شرور کلاسیک سرگئی کراوینوف ، کراوین شکارچی بازی می کند. Kravinoff برگرفته از یک خط خون اشرافی روسیه ، زندگی خود را وقف تبدیل شدن به بزرگترین شکارچی جهان کرده است - و هیچ معادن تاکنون وسواس خود را کاملاً مانند مرد عنکبوتی برانگیخته است.
این خودروی انفرادی مدتی شایعه شده بود ، اما در اکتبر سال 2018 با استخدام کریستر Equalizer 2 Richard Wenk ، رسما اعلام
پژو پارس یک سدان خانوادگی محبوب است که از سال‌های گذشته تاکنون در مدل‌ها، تیپ‌ها و پیشرانه‌های مختلف به بازار داخلی عرضه‌شده است. با توجه به ویژگی‌های مثبت این خودرو به شما خوانندگان گرامی پیشنهاد می‌کنیم که اگر در رنج قیمتی کمتر از 60 میلیون تومان قصد خرید سدانی با طراحی زیبا، امکانات قابل‌قبول و فضای بسیار مناسب را دارید حتما پژو پارس سال را به‌عنوان یکی از گزینه‌های اصلی خود در نظر بگیرید.
در سال 1987 میلادی شرکت پژو سدانی جدید به نا
صحنه ای از Blinded by the Light
در تقاطع اشعار دلخراش بروس اسپرینگستین و زندگی یک نوجوان در دهه 1980 انگلیس داستانی از کشف خود ، آمدن سن و قدرت تحول آمیز کر است که التماس می کند با صدای بلند کمرنگ شود. از کارگردان گوریندر چادا ، Blinded by Light این داستان بسیار داستان را بیان می کند: هوادار راک معاصر و ترانه سرا و شاعر مشتاق جواد خان (ویویک کالرا) ، فرزند دو مهاجر پاکستانی که در جنوب شرقی انگلیس زندگی می کنند ، بروس اسپرینگستین را کشف می کند و ناگهان مورد اصابت
این کتاب نگاهیست گذرا به اتفاقات 57 سال حکومت پهلوی در ایران
با
نفوذ استعمار پیر در خاندان قاجار و دسیسه ی شهادت امیرکبیر در سال 1230
روند تربیت موروثی خانواده های ایرانی وابسته به انگلیس که وظیفه اطلاعاتی و
مزدوری داشته اند، شدت بیشتری می گیرد.
در
سال 1300 با حمایت استعمار و افراد جیره خواری چون خاندان هندی؛ اردشیر
ریپورتر جی، رضاقلدر بی سواد بر گرده ی ملت ایران سوار می شود.
بعد از 32 سال دیکتاتوری و نوکری؛ پدر جای خود را به پسر می دهد.
کشمکش ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها